Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 180, wczoraj: 32
ogółem: 626 812
statystyki szczegółowe
|
Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!
Osiczanka Osice po rozegraniu 4 spotkań zajmuje 1 miejsce w tabeli.Zdobyła 12 punktów,strzelając 20 bramek i tylko 3 straciła.
Mecz w Lisewie nie był łatwy.Mimo przewagi Osice nie mogły skutecznie wykorzystać sytuacji na strzelenie gola.P.Malanowski i K.Olszewski zdobyli bramki dla Osiczanki .Lisovia Lisewo-Osiczanka Osice 1:2
W meczu z AP Malbork gospodarze byli lepsi.W pierwszej minucie spotkania bramkę strzelił S.Matusz,zaś na początku drugiej połowy Rączka podwyższył wynik.Trzecią bramkę zdobył P.Kowalkowski.Mecz pod kontrolą Osiczanki.
W meczu ze Sztumem drużyna z Osic "przespała" pierwszą połowę.Po bramce samobójczej rywali i golu S.Matusz Osiczanka wygrywała 2:0 do przerwy.Dopiero w drugiej połowie Osice pokazały swoje umiejętności,strzelając 6 goli /S.Matusz, R.Misztal-2, S.Radzymirski, Ziewiec, P.Malanowski/.
24 sierpnia Osiczanka rozpoczęła rozgrywki w sezonie 2014/2015.Przeciwnikiem był zespół ze Starogardu Gd.-Beniaminek 03.Na początku meczu był remis 1:1,lecz później zdecydowanie przeważali gospodarze.Osice strzeliły 6 goli:R.Dzierżak-2 ,S.Matusz-2, P.Pabjasz-1, R.Tłuścik-1.Samobójcza bramka Starogardu podwyższyła wynik spotkania.
Osiczanka Osice-Beniaminek 03 Starogard Gd. 7:1
Bardzo dobra gra,wysoka skuteczność może zadowolić kibiców Osiczanki.
Kolejka nr 1 -24.08.2014-godz.14.00. Osiczanka Osice-Beniaminek 03 Starogard Gd.
Kolejka nr 2-30.08.2014-godz.13.00 Lisovia Lisewo-Osiczanka Osice
Kolejka nr 3-7.09.2014-godz.15.00 Osiczanka Osice-AP Malbork
Kolejka nr 4-14.09.2014-godz.15.30 Osiczanka Osice-Olimpia Sztum
Kolejka nr 5-20.09.2014-godz.15.00 KP Starogard Gd.-Osiczanka Osice
Kolejka nr 6-28.09.2014-godz.14.00 Osiczanka Osice-Pogoń Smętowo
Kolejka nr 7-4.10.2014-godz.14.00 Pogoń Prabuty-Osiczanka Osice
Kolejka nr 8-12.10.2014-godz.13.00 Osiczanka Osice-GTS Przywidz
Kolejka nr 9-18.10.2014-godz.12.30 Powiśle Pawlice-Rakowiec-Osiczanka Osice
Kolejka nr 10-25.10.2014-godz.14.00 Osiczanka Osice-Żuławy Nowy Dwór Gd.
Kolejka nr 11-9.11.2014-godz.11.00 Powiśle Dzierzgoń-Osiczanka Osice
Osiczanka Osice w sezonie 2014/2015 grać będzie z drużynami:
-GTS PRZYWIDZ
-ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI
-POWIŚLE PAWLICE-RAKOWIEC
-POWIŚLE DZIERZGOŃ
-POGOŃ SMĘTOWO
-POGOŃ PRABUTY
-OLIMPIA SZTUM
-LISOVIA LISEWO
-KP STAROGARD GDAŃSKI
-BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI
-AP MALBORK
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1-ARKA GDYNIA I
2-HURAGAN MORĄG
3-LECHIA GDAŃSK
4-OSICZANKA OSICE I
5-CHOJNICZANKA CHOJNICE
6-POWIŚLE DZIERZGOŃ
7-ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI
8-WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI
9-ARKA GDYNIA II
10-CONCORDIA ELBLĄG
11-ELANA TORUŃ
12-DRAGON WARSZAWA
13-GRYF 2009 TCZEW
14-BENIAMINEK STAROGARD GDAŃSKI
15-CZARNI PRUSZCZ I
16-OSICZANKA OSICE II
17-OLIMPIA ELBLĄG
18-GKS KOWALE
19-RODŁO KWIDZYN
20-CZARNI PRUSZCZ II
GRUPA A:
OSICZANKA I-CONCORDIA 4:0
POWIŚLE-BENIAMINEK 6:1
OSICZANKA I-PRUSZCZ II 1:0
CONCORDIA -POWIŚLE 0:3
OSICZANKA I-BENIAMINEK 1:0
CONCORDIA-PRUSZCZ II 3:0
OSICZANKA I-POWIŚLE 1:0
BENIAMINEK-PRUSZCZ II 1:0
CONCORDIA-BENIAMINEK 0:0
POWIŚLE-PRUSZCZ II 5:1
W grupie 1 miejsce zajęła OSICZANKA I,2-POWIŚLE,3-CONCORDIA,4-BENIAMINEK,5-CZARNI PRUSZCZ II.Zespół z Pruszcza zastępował nieobecną drużynę WDA ŚWIECIE.
GRUPA B:
OSICZANKA II-KOWALE 0:0
ELANA-ŻUŁAWY 0:0
OSICZANKA II-HURAGAN 1:1
KOWALE-ELANA 0:1
OSICZANKA II-ŻUŁAWY 0:1
KOWALE-HURAGAN 0:0
OSICZANKA II-ELANA 0:0
ŻUŁAWY-HURAGAN 1:2
KOWALE-ŻUŁAWY 0:1
ELANA-HURAGAN 0:2
W grupie 1 miejsce zajął HURAGAN,2-ŻUŁAWY,3-ELANA,4-OSICZANKA II,5-KOWALE.
GRUPA C:
OLIMPIA-GRYF 0:1
ARKA I-DRAGON 3:0
OLIMPIA-CHOJNICZANKA 1:1
GRYF-ARKA I 0:3
OLIMPIA-DRAGON 0:1
GRYF-CHOJNICZANKA 0:2
OLIMPIA-ARKA I 0:6
DRAGON-CHOJNICZANKA 0:1
GRYF-DRAGON 1:2
ARKA I-CHOJNICZANKA 4:0
W grupie 1 miejsce zajęła ARKAI,2-CHOJNICZANKA,3-DRAGON,4-GRYF,5-OLIMPIA.
GRUPA D:
WISEŁKA-CZARNI I 0:1
LECHIA-ARKA II 2:0
WISEŁKA-RODŁO 1:0
CZARNI I-LECHIA 0:1
WISEŁKA-ARKA II 2:1
CZARNI I-RODŁO 2:2
WISEŁKA-LECHIA 0:0
ARKA II-RODŁO 3:0
CZARNI I-ARKA II 0:2
LECHIA-RODŁO 4:0
W grupie 1 miejsce zajęła LECHIA,2-WISEŁKA,3-ARKA II,4-CZARNI I,5-RODŁO.
Wyniki pozostałych meczów w harmonogramie turnieju w rozwinięciu.
http://admin.futbolowo.pl/adminStrona,newsy?p=adminWebpage&what=newsy&oper=edit&id=2432025
GRUPA A:
-OSICZANKA OSICE I
-CONCORDIA ELBLĄG
-UNIA WARSZAWA
-BENIAMINEK 03 STAROGARD
-WDA ŚWIECIE
GRUPA B:
-OSICZANKA OSICE II
-GKS KOWALE
-ELANA TORUŃ
-ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI
-HURAGAN MORĄG
GRUPA C:
-OLIMPIA ELBLĄG
-GRYF 2009 TCZEW
-ARKA GDYNIA I
-DRAGON WARSZAWA
-CHOJNICZANKA CHOJNICE
GRUPA D:
-WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI
-CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI
-LECHIA GDAŃSK
-ARKA GDYNIA II
-RODŁO KWIDZYN
REGULAMIN
IV Ogólnopolskiego Turnieju Płki Nożnej U-13
O Puchar Starosty Gdańskiego
Rocz. 2001
1. Termin i miejsce
Turniej odbędzie się dnia 29.06.2014 (NIEDZIELA) 9-17.30 na stadionie w Osicach
2. Cel rozgrywek
Popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży, rywalizacja w duchu „fair-play”, zorganizowanie czasu wolnego, promocja gminy, wsi, szkoły oraz klubu, nawiązanie nowych kontaktów z rówieśnikami z innych regionów kraju,
3. Organizator
KS „OSICZANKA” Osice
4. Patroni turnieju:
Marszałek Województwa Pomorskiego- Mieczysław Struk
Wojewoda Pomorski- Ryszard Stachurski
Starosta Powiatu Gdańskiego- Cezary Bieniasz-Krzywiec
Wójt Gminy Suchy Dąb- Barbara Kamińska
Pomorski Związek Piłki Nożnej
Patroni Medialni:
Radio Plus
Ostatnia kolejka 10 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 11 | ||||||||||||||||||
|
Juniorzy » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Osiczanka Osice | 3:4 | Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2014-10-25, 15:00:00 |
||
oceny zawodników » |