Osiczanka Osice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 31, wczoraj: 12
ogółem: 338 952

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

05-2018

niedziela

21

05-2018

pon.

22

05-2018

wtorek

23

05-2018

środa

24

05-2018

czwartek

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

Najnowsza galeria

Zakończenie sezonu 2013
Ładowanie...

Statystyki drużyny

III LETNI TURNIEJ PIŁKARSKI

OSICZANKA OSICE

 

OSICZANKA OSICE II

 

CHOJNICZANKA CHOJNICE

 

GKS KOWALE

 

SANTOS GDAŃSK 2001

 

WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI

 

BAŁTYK GDYNIA

 

GRYF 2009 TCZEW

 

 

DRAGON WARSZAWA

 

SANTOS GDAŃSK 2002

 

Victoria Bydgoszczhttp://playarena.pl/uf/media/images_full/110934-0ac00115-3773-625f.jpg

 

Czarni Pruszcz Gdańskihttp://lechia.gda.pl/images/loga/logo1175.gif

 

Gwardia Warszawahttp://www.balticfootballcup.pl/prod/teams/normal/gwardia_warszawa_106.jpg

 

Huragan Morąg

 

Jeziorak Iławahttp://przegladligowy.com/public-files/bf2ebd9642e331cb2d563bd73d843dd20.png

 

Olimpia Elbląg

 

Stomil Olsztyn

 

Korner Korne

 

Rodło Kwidzyń  

 

Olimpia 2004 Elbląg

 

 

 

 

 

 

Grupa A

1.Osiczanka Osice I                      
2.Wisełka Solec Kujawski                  
3.Olimpia Elbląg                          
4.Olimpia 2004 Elbląg                      
5.Korner Korne                            
 

Grupa B

1.Jeziorak Iława                          
2.Gks Kowale                              
3.Santos Gdańsk                          
4.Bałtyk Gdynia                          
5.Stomil Olsztyn 

 

Grupa C

1.Dragon Warszawa
2.Gryf 2009 Tczew
3.Victoria Bydgoszcz
4.Santos Gdańsk 2002
5.Huragan Morąg
 

Grupa D

1.Gwardia Warszawa
2.Chojniczanka Chojnice
3.Osiczanka Osice II
4.Czarni Pruszcz Gdański
5.Rodło Kwidzyn               

 

Harmonogram

BOISKO A

 

 

 

Grupa

Numer meczu

Godzina

Mecz

Wynik

A

1

9.00 – 9.12

OSICZANKA I - WISEŁKA

2:0

B

3

9.14 – 9.26

JEZIORAK - KOWALE

4:0

A

5

9.28 – 9.40

OLIMPIA ELBLĄG – OLIMPIA 2004

0:2

B

7

9.42 – 9.54

SANTOS - BAŁTYK

0:0

A

9

9.56 – 10.08

OSICZANKA I - KORNER

0:0

B

11

10.10 – 10.22

JEZIORAK - STOMIL

0:1

A

13

10.24 – 10.36

WISEŁKA – OLIMPIA ELBLĄG

0:0

B

15

10.38 – 10.50

KOWALE - SANTOS

1:2

A

17

10.52 – 11.04

OSICZANKA I – OLIMPIA 2004

0:0

B

19

11.06 – 11.18

JEZIORAK - BAŁTYK

3:1

A

21

11.20 – 11.32

WISEŁKA - KORNER

0:1

B

23

11.34 – 11.46

KOWALE - STOMIL

0:1

A

25

11.48 – 12.00

OSICZANKA I – OLIMPIA ELBLĄG

0:2

B

27

12.02 – 12.14

JEZIORAK - SANTOS

2:1

A

29

12.16 – 12.28

OLIMPIA 2004 - KORNER

0:0

B

31

12.30 – 12.42

BAŁTYK - STOMIL

2:0

A

33

12.44 – 12.56

WISEŁKA – OLIMPIA 2004

1:2

B

35

12.58 – 13.10

KOWALE - BAŁTYK

2:0

A

37

13.12 – 13.24

OLIMPIA ELBLĄG- KORNER

0:1

B

39

13.26 – 13.38

SANTOS - STOMIL

4:0

 

 

 

BOISKO A

 

Harmonogram c.d.

 

 

Numer meczu

Godzina

Mecz

Wynik

3A - 4C

41

13.40 – 13.52

Osiczanka I-Victoria Bydgoszcz

3:0

4A - 3C

43

13.54 – 14.06

Olimpia Elbląg-Gryf Tczew

2:3

1A - 2C

45

14.08 – 14.20

Olimpia 2004-Dragon Warszawa

0:2

2A - 1C

47

14.22 – 14.34

Korner Korne-Huragan Morąg

0:1

5A - 5C

49

14.36 – 14.48

Wisełka Solec K.-Santos 2002

2:0

W41 - W42

51

14.50 – 15.02

Osiczanka I-Osiczanka II

1:0

W43 - W44

53

15.04 – 15.16

Gryf Tczew-Chojniczanka Chojnice

0:1

W45 - W46

55

15.18 – 15.30

Dragon Warszawa-Jeziorak Iława

0:1

W47 - W48

57

15.32 – 15.44

Huragan Morąg-Czarni Pruszcz Gd.

1:0

 

 

 

Numer meczu

Godzina

Mecz

Wynik

Mecz o 17 miejsce

W49 - W50

59

15.46 – 15.58

Rodło Kwidzyn-Wisełka Solec K.

2:1

Mecz o 13 miejsce

W52 - W54

61

16.00 – 16.12

Stomil Olsztyn-Olimpia Elbląg

0:1

Mecz o 9 miejsce

W51 - W53

63

16.14 – 16.26

Osiczanka I-Chojniczanka Chojnice

0:0/0:2/

Mecz o 5 miejsce

W56 - W58

65

16.28 – 16.40

Gwardia Warszawa-Santos Gdańsk

0:0/0:2/

 

FINAŁ

 

W55 - W57

67

16.55 – 17.07

Jeziorak Iława-Huragan Morąg

0:0/4:3/

 

 

 

 

BOISKO B

 

 

 

Grupa

Numer meczu

Godzina

Mecz

Wynik

C

2

9.00 – 9.12

DRAGON - GRYF

0:0

D

4

9.14 – 9.26

GWARDIA - CHOJNICZANKA

0:0

C

6

9.28 – 9.40

VICTORIA – SANTOS 2002

1:0

D

8

9.42 – 9.54

OSICZANKA II - CZARNI

0:4

C

10

9.56 – 10.08

DRAGON – HURAGAN

1:1

D

12

10.10 – 10.22

GWARDIA - RODŁO

2:1

C

14

10.24 – 10.36

GRYF - VICTORIA

0:0

D

16

10.38 – 10.50

CHOJNICZANKA – OSICZANKA II

4:0

C

18

10.52 – 11.04

DRAGON – SANTOS 2002

2:0

D

20

11.06 – 11.18

GWARDIA - CZARNI

0:1

C

22

11.20 – 11.32

GRYF – HURAGAN

0:1

D

24

11.34 – 11.46

CHOJNICZANKA - RODŁO

1:0

C

26

11.48 – 12.00

DRAGON - VICTORIA

1:0

D

28

12.02 – 12.14

GWARDIA – OSICZANKA II

4:0

C

30

12.16 – 12.28

SANTOS 2002 – HURAGAN

0:3

D

32

12.30 – 12.42

CZARNI - RODŁO

1:0

C

34

12.44 – 12.56

GRYF – SANTOS 2002

3:0

D

36

12.58 – 13.10

CHOJNICZANKA - CZARNI

0:1

C

38

13.12 – 13.24

VICTORIA – HURAGAN

0:1

D

40

13.26 – 13.38

OSICZANKA II - RODŁO

2:0

 

 

 

BOISKO B

 

Harmonogram c.d.

 

 

Numer meczu

Godzina

Mecz

Wynik

3B - 4D

42

13.40 – 13.52

Stomil Olsztyn-Osiczanka II

1:1/2:3/

4B - 3D

44

13.54 – 14.06

Bałtyk Gdynia-Chojniczanka Chojnice

0:2

1B - 2D

46

14.08 – 14.20

Jeziorak Iława-Gwardia Warszawa

1:0

2B - 1D

48

14.22 – 14.34

Santos Gdańsk-Czarni Pruszcz Gd.

0:0/3:4/

5B - 5D

50

14.36 – 14.48

Kowale-Rodło Kwidzyn

1:2

P41 - P42

52

14.50 – 15.02

Victoria Bydgoszcz-Stomil Olsztyn

0:1

P43 - P44

54

15.04 – 15.16

Olimpia Elbląg-Bałtyk Gdynia

0:0/2:0/

P45 - P46

56

15.18 – 15.30

Gwardia Warszawa-Olimpia 2004

2:0

P47 - P48

58

15.32 – 15.44

Santos Gdańsk-Korner Korne

1:0

 

 

 

Numer meczu

Godzina

Mecz

Wynik

Mecz o 19miejsce

P49 - P50

60

15.46 – 15.58

Kowale-Santos 2002 Gdańsk

2:0

Mecz o 15 miejsce

P52 - P54

62

16.00 – 16.12

Victoria Bydgoszcz-Bałtyk Gdynia

1:1/3:2/

Mecz o 11 miejsce

P51 - P53

64

16.14 – 16.26

Gryf Tczew-Osiczanka II

3:0

Mecz o 7 miejsce

P56 - P58

66

16.28 – 16.40

Korner Korne-Olimpia 2004 Elbląg

0:0/3:2/

 

MECZ O 3 MIEJSCE

 

P55 - P57

68

16.42 – 16.54

Dragon Warszawa-Czarni Pruszcz Gd.

1:0

 

Regulamin

1. Termin i miejsce

Turniej odbędzie się  dnia 30.06.2013 (NIEDZIELA)  9-17.30 na stadionie w Osicach
2. Cel  rozgrywek
Popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży,   rywalizacja w duchu „fair-play”, zorganizowanie czasu wolnego, promocja gminy, wsi, szkoły oraz klubu, nawiązanie nowych kontaktów z rówieśnikami z innych regionów kraju,
3. Organizator
KS „OSICZANKA” Osice
4. Patroni  turnieju:

Marszałek Województwa Pomorskiego- Mieczysław Struk

Starosta Powiatu Gdańskiego- Cezary Bieniasz-Krzywiec

Wójt Gminy Suchy Dąb- Barbara Kamińska

Pomorski Związek Piłki Nożnej

Patroni Medialni:

Dziennik Bałtycki

Sponsor Techniczny:

Exclusive Sport

3. Uczestnicy
W rozgrywkach udział biorą chłopcy  z rocznika 2001 i młodsi,  ( dziewczynki do rocznika 99) posiadający ważne badania lekarskie, dokument tożsamości

4. System rozgrywek

Zespoły zostały podzielone na 4 grupy po 5 zespołów, w których rozgrywają mecze systemem „każdy z każdym”. Po zakończeniu fazy grupowej zespoły zajmujące odpowiednio 1,2 zagrają w meczach systemem pucharowym o miejsca od 1 do 8, (np. zespół zajmujący 1 miejsce w grupie A zagra swój ćwierćfinał z zespołem zajmującym 2 miejsce w grupie C oraz zespół zajmujący 1 miejsce w grupie B zagra swój ćwierćfinał z zespołem zajmującym 2 miejsce w grupie D .  Zwycięzcy tych pojedynków zagrają w półfinale a zespoły które przegrały zagrają o miejsca od 5 do 8).  Natomiast zespoły zajmujące odpowiednio 3,4 miejsca w grupie zagrają o miejsca 9-16 takim samym systemem pucharowym jak zespoły walczące o miejsca od 1 do 8. Zespoły zajmujące 5 miejsca w grupach rozegrają półfinały (5A zagra z 5C oraz 5B z 5D) o miejsca 17-20. Zwycięzcy tych spotkań zagrają o miejsce 17, a przegrani zagrają o miejsce 19.

5. Czas gry

Mecze w grupach i dalszym etapie turnieju trwają 12 minut. W przypadku remisu w grach  ćwierćfinałowych, półfinałowych, o miejsca i finale nastąpi seria rzutów karnych (po trzy) w celu wyłonienia zwycięzcy. Rzuty karne wykonywane są z odległości 9 metrów.

6. Przepisy gry

- boisko 42 x 27 m 

- bramki 5 x 2 m,

- piłka nożna - rozmiar nr 4

- zespoły składają się z bramkarza + sześciu zawodników w  polu gry oraz siedmiu rezerwowych             

- aut bramkowy wprowadzany przez bramkarza ręką – do połowy boiska,  z akcji też ręką- całe boisko

- odległość 7 metrów od piłki przy wykonywaniu stałych  fragmentów gry

- bramkarz nie może złapać piłki rękoma po zagraniu nogą zawodnika z  własnej drużyny (sankcja - rzut wolny pośredni z linii pola karnego)

- obowiązują kary  minutowe – zgodnie z  interpretacją  sędziego

- wybitnie nie sportowe zachowanie – kara meczu

- zespół gra w osłabieniu do końca kary lub utraty bramki

- pozostałe przepisy  wg  regulaminu PZPN

- zawodnicy podczas trwania turnieju występują z tymi samymi numerami  na  koszulce

- o kolejności w tabeli decydują:

- liczba zdobytych punktów

- bezpośredni pojedynek

- lepszy stosunek bramek

- większa liczba zdobytych bramek

- mniejsza liczba straconych bramek

-  mała tabela pomiędzy zainteresowanymi drużynami

-  losowanie

7. Sędziowie i opieka medyczna

Obsługę  medyczną i sędziowską zapewniają organizatorzy.

8. Uwagi końcowe
Zespoły uczestniczące w zawodach ubezpieczają się na okres zawodów w własnym zakresie. Organizator nie odpowiada za rzeczy zgubione lub skradzione.

 

 

 

 

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Pogoń Smętowo 1:3 Pogoń Prabuty
Lisovia Lisewo 1:5 Powiśle Dzierzgoń
Osiczanka Osice 3:4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
KP Starogard Gdański 0:0 GTS Przywidz
AP Malbork 4:1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Olimpia Sztum 2:3 Powiśle Pawlice - Rakowiec

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Pogoń Prabuty - AP Malbork
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Olimpia Sztum
Powiśle Pawlice - Rakowiec - KP Starogard Gdański
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Lisovia Lisewo
Powiśle Dzierzgoń - Osiczanka Osice
GTS Przywidz - Pogoń Smętowo

Ostatnie spotkanie

Osiczanka OsiceŻuławy Nowy Dwór Gdański
Osiczanka Osice 3:4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
2014-10-25, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Zegar