Osiczanka Osice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 30, wczoraj: 12
ogółem: 338 951

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

05-2018

niedziela

21

05-2018

pon.

22

05-2018

wtorek

23

05-2018

środa

24

05-2018

czwartek

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

Najnowsza galeria

Zakończenie sezonu 2013
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Turniej Masita Cup

Grupa A

 

1. Dragon Warszawa

2. Osiczanka Osice

3. Gedania Gdańsk

4. Salos Poznań

5. Jeziorak Iława

6. Arka Gdynia

7. Orzeł Trąbki Wielkie

 

 

Grupa B

 

1. Elana Toruń

2. Lechia Gdańsk

3. Rodło Kwidzyn

4. Huragan Morąg

5. AP Brda Bydgoszcz

6. Gryf 2009 Tczew

7. GKS Kowale

 

 

Harmonogram gier

 

Sobota

 

GRUPA A

 

 

Grupa

Numer meczu

Godzina

Mecz

Wynik

A

1

9.00 – 9.12

Osiczanka Osice – Orzeł Trąbki Wielkie

 

A

2

9.14 – 9.26

Gedania Gdańsk – Arka Gdynia

 

A

3

9.28 – 9.40

Salos Poznań – Jeziorak Iława

 

A

4

9.42 – 9.54

Dragon Warszawa – Orzeł Trąbki Wielkie

 

A

5

9.56 – 10.08

Osiczanka Osice – Jeziorak Iława

 

A

6

10.10 – 10.22

Gedania Gdańsk – Salos Poznań

 

A

7

10.24 – 10.36

Dragon Warszawa – Arka Gdynia

 

A

8

10.38 – 10.50

Orzeł Trąbki Wielkie – Jeziorak Iława

 

A

9

10.52 – 11.04

Osiczanka Osice – Gedania Gdańsk

 

A

10

11.06 – 11.18

Dragon Warszawa – Jeziorak Iława

 

A

11

11.20 – 11.32

Arka Gdynia – Salos Poznań

 

A

12

11.34 – 11.46

Orzeł Trąbki Wielkie – Gedania Gdańsk

 

A

13

11.48 – 12.00

Arka Gdynia – Osiczanka Osice

 

A

14

12.02 – 12.14

Dragon Warszawa – Salos Poznań

 

A

15

12.16 – 12.28

Jeziorak Iława – Gedania Gdańsk

 

A

16

12.30 – 12.42

Salos Poznań – Osiczanka Osice

 

A

17

12.44 – 12.56

Dragon Warszawa – Gedania Gdańsk

 

A

18

12.58 – 13.10

Arka Gdynia – Orzeł Trąbki Wielkie

 

A

19

13.12 – 13.24

Dragon Warszawa – Osiczanka Osice

 

A

20

13.26 – 13.38

Salos Poznań – Orzeł Trąbki Wielkie

 

A

21

13.40 – 13.52

Jeziorak Iława – Arka Gdynia

 

 

Harmonogram gier

 

Sobota

 

GRUPA B

 

 

Grupa

Numer meczu

Godzina

Mecz

Wynik

B

22

14.00 – 14.12

Lechia Gdańsk – GKS Kowale

 

B

23

14.14 – 14.26

Rodło Kwidzyn – Gryf 2009 Tczew

 

B

24

14.28 – 14.40

Huragan Morąg – AP Brda Bydgoszcz

 

B

25

14.42 – 14.54

Elana Toruń – GKS Kowale

 

B

26

14.56 – 15.08

Lechia Gdańsk – AP Brda Bydgoszcz

 

B

27

15.10 – 15.22

Rodło Kwidzyn – Huragan Morąg

 

B

28

15.24 – 15.36

Elana Toruń – Gryf 2009 Tczew

 

B

29

15.38 – 15.50

GKS Kowale – AP Brda Bydgoszcz

 

B

30

15.52 – 16.04

Lechia Gdańsk – Rodło Kwidzyn

 

B

31

16.06 – 16.18

Elana Toruń – AP Brda Bydgoszcz

 

B

32

16.20 – 16.32

Gryf 209 Tczew – Huragan Morąg

 

B

33

16.34 – 16.46

GKS Kowale – Rodło Kwidzyn

 

B

34

16.48 – 17.00

Gryf 2009 Tczew – Lechia Gdańsk

 

B

35

17.02 – 17.14

Elana Toruń – Huragan Morąg

 

B

36

17.16 – 17.28

AP Brda Bydgoszcz – Rodło Kwidzyn

 

B

37

17.30 – 17.42

Huragan Morąg – Lechia Gdańsk

 

B

38

17.44 – 17.56

Elana Toruń – Rodło Kwidzyn

 

B

39

17.58 – 18.10

Gryf 2009 Tczew – GKS Kowale

 

B

40

18.12 – 18.24

Elana Toruń – Lechia Gdańsk

 

B

41

18.26 – 18.38

Huragan Morąg – GKS Kowale

 

B

42

18.40 – 18.52

AP Brda Bydgoszcz – Gryf 2009 Tczew

 

 

 

 

 

Grupa A

 

 

Dragon

Osiczanka

Gedania

Salos

Jeziorak

Arka

Orzeł

Punkty

Bramki

Miejsce

Dragon

X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osiczanka

 

X

 

 

 

 

 

 

 

 

Gedania

 

 

X

 

 

 

 

 

 

 

Salos

 

 

 

X

 

 

 

 

 

 

Jeziorak

 

 

 

 

X

 

 

 

 

 

Arka

 

 

 

 

 

X

 

 

 

 

Orzeł

 

 

 

 

 

 

X

 

 

 

 

 

 

Grupa B

 

 

Elana

Lechia

Rodło

Huragan

    AP Brda

Gryf 2009

GKS Kowale

Punkty

Bramki

Miejsce

Elana

X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lechia

 

X

 

 

 

 

 

 

 

 

Rodło

 

 

X

 

 

 

 

 

 

 

Huragan

 

 

 

X

 

 

 

 

 

 

AP Brda

 

 

 

 

X

 

 

 

 

 

Gryf 2009

 

 

 

 

 

X

 

 

 

 

GKS Kowale

 

 

 

 

 

 

X

 

 

 

 

 

 

 

Harmonogram gier

 

Niedziela

 

Mecze o miejsca 9-14

 

Grupa

SREBRNA

Numer meczu

Godzina

Mecz

Wynik

9-14

43

9.00 – 9.12

A5 - B7

 

9-14

44

9.14 – 9.26

A7 - B5

 

9-14

45

9.28 – 9.40

A6 - B6

 

9-14

46

9.42 – 9.54

A5 - B5

 

9-14

47

9.56 – 10.08

A6 - B7

 

9-14

48

10.10 – 10.22

A7 - B6

 

9-14

49

10.24 – 10.36

A6 - B5

 

9-14

50

10.38 – 10.50

A5 - B6

 

9-14

51

10.52 – 11.04

A7 - B7

 

 

Grupa SREBRNA o miejsca 9-14

 

Grupa

SREBRNA

A5

A6

A7

B5

B6

B7

Punkty

Bramki

Miejsce

A5

X

 

 

 

 

 

 

 

 

A6

 

X

 

 

 

 

 

 

 

A7

 

 

X

 

 

 

 

 

 

B5

 

 

 

X

 

 

 

 

 

B6

 

 

 

 

X

 

 

 

 

B7

 

 

 

 

 

X

 

 

 

 

 ok godz 11.15 nastąpi rozdanie nagród za miejsca 9-14

 

Harmonogram gier

 

Niedziela

 

Mecze o miejsca 1-8

 

Grupa

ZŁOTA

Numer meczu

Godzina

Mecz

Wynik

1-8

52

11.30 – 11.42

A1 - B4

 

1-8

53

11.44 – 11.56

A4 - B1

 

1-8

54

11.58 – 12.10

A2 - B3

 

1-8

55

12.12 – 12.24

A3 - B2

 

1-8

56

12.26 – 12.38

A1 - B1

 

1-8

57

12.40 – 12.52

A4-B4

 

1-8

58

12.54 – 13.06

A2 - B2

 

1-8

59

13.08 – 13.20

A3 - B3

 

1-8

60

13.22 – 13.34

A1 - B2

 

1-8

61

13.36 – 13.48

A2 - B1

 

1-8

62

13.50 – 14.02

A3 - B4

 

1-8

63

14.04 – 14.16

 A4 -B3

 

1-8

64

14.18 – 14.30

A3 - B1

 

1-8

65

14.32 – 14.44

A1 - B3

 

1-8

66

14.46 – 14.58

A4 - B2

 

1-8

67

15.00 – 15.12

A2 - B4

 

 

Ok godz 15.20 nastąpi rozdanie nagród miejsc 1-8

 

 

 

 

 

 

 

Grupa ZŁOTA o miejsca 1-8

 

 

 

Grupa

ZŁOTA

A1

A2

A3

A4

B1

B2

B3

B4

Punkty

Bramki

Miejsce

A1

X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A2

 

X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A3

 

 

X

 

 

 

 

 

 

 

 

A4

 

 

 

X

 

 

 

 

 

 

 

B1

 

 

 

 

X

 

 

 

 

 

 

B2

 

 

 

 

 

X

 

 

 

 

 

B3

 

 

 

 

 

 

X

 

 

 

 

B4

 

 

 

 

 

 

 

X

 

 

 

 

HALOWY TURNIEJ

 
PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

(ROCZNIKA 2001 I MŁODSZYCH)

 

MASITA CUP 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14-15 GRUDZIEŃ 2013 r.

 

HALA SPORTOWA

PRZY GIMNAZJUM IM. KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA

                       W TRĄBKACH WIELKICH PRZY UL.SPORTOWEJ 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REGULAMIN TURNIEJU

 

1. Termin i miejsce

Turniej odbędzie się  w dniach 14-15 grudnia 2013 roku w Trąbkach Wielkich
2. Cel  rozgrywek
Popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży,  rywalizacja w duchu „fair-play”, zorganizowanie czasu wolnego, promocja Gminy Trąbki Wielkie oraza Gminy Suchy Dąb, szkoły oraz klubu, podnoszenie umiejętności poprzez rywalizację sportową.
3. Organizator
Klub Sportowy Osiczanka Osice , GOKSiR w Trąbkach Wielkich

4. Patroni i sponsorzy turnieju

Starosta Powiatu Gdańskiego- Cezary Bieniasz-Krzywiec

Wój Gminy Suchy Dąb- Barbara Kamińska

Wójt Gminy Trąbki Wielkie- Błażej Konkol

Pomorski Związek Piłki Nożnej
3. Uczestnicy
W rozgrywkach udział biorą chłopcy z rocznika 2001 i młodsi, posiadający ważne badania lekarskie, dokument tożsamości (niezbędny do weryfikacji, którą można przeprowadzić w każdej chwili trwania turnieju). Zespół w  którym będzie występował zawodnik z rocznika starszego zostanie automatycznie zdyskwalifikowany.

4. System rozgrywek

Zespoły zostały podzielone na 2 grupy A i B po siedem zespołów, w których rozgrywają mecze systemem „każdy z każdym”. Po zakończeniu fazy grupowej zespoły zajmujące odpowiednio I-IV miejsce grup A i B zagrają w grupie ZŁOTEJ o miejsca I - VIII a zespoły zajmujące odpowiednio V-VII miejsce grup A i B zagrają w grupie SREBRNEJ  o miejsca  IX-XIV.

Mecze w grupie Złotej i Srebrnej będą rozgrywane systemem „każdy z każdym” , z pominięciem meczy które odbyły się już w fazie grupowej , gdyż wyniki zainteresowanych drużyn z tej samej grupy zostaną zaliczone do drugiego etapu turnieju.

5. Czas gry

Mecze trwają 12 minut bez przerwy,  

 

 

 

 

6. Przepisy gry

- boisko 40 x 20 m 

- bramki 5 x 2 m,

- piłka nożna - rozmiar nr 4

-  zespoły składają się z bramkarza + czterech zawodników w polu gry oraz 5 rezerwowych             

- w przypadku gdy piłka opuści pole, zawodnicy wprowadzają piłkę nogą wyłącznie po ziemi z linii bocznej

- aut bramkowy wprowadzany przez bramkarza ręką do połowy boiska, z gry dowolnie ręką

- zawodnika drużyny przeciwnej obowiązuje odległość minimum 5 metrów od piłki przy wykonywaniu stałych  fragmentów gry

- dotknięcie piłki konstrukcji sufitowej – aut z linii bocznej boiska (patrz wyżej)

- bramkarz nie może złapać piłki rękoma po zagraniu nogą zawodnika z własnej drużyny (sankcja - rzut wolny pośredni z linii pola karnego) 

- rozpoczęcie gry ze środka traktowane jest jako rzut wolny pośredni                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

-  gra „wślizgiem” jest zabroniona

- obowiązują kary  minutowe – zgodnie z interpretacją  sędziego

- wybitnie nie sportowe zachowanie – kara meczu

- zespół gra w osłabieniu do końca kary lub utraty bramki

- pozostałe przepisy wg regulaminu PZPN

- zawodnicy podczas trwania turnieju występują z tymi samymi numerami  na  koszulce

- o kolejności w tabeli decydują:

- liczba zdobytych punktów

- bezpośredni pojedynek lub mała tabela pomiędzy zainteresowanymi drużynami

- lepszy stosunek bramek

- większa liczba zdobytych bramek

- mniejsza liczba straconych bramek

-  losowanie

7. Sędziowie i opieka medyczna

Obsługę medyczną i sędziowską zapewniają organizatorzy.

8. Uwagi końcowe
Zespoły uczestniczące w zawodach ubezpieczają się na okres zawodów w własnym zakresie. Organizator nie odpowiada za rzeczy zgubione lub skradzione na obiekcie i w szatniach. Zespoły uczestniczące w zawodach zobowiązują się do zachowania czystości na obiekcie i w szatniach.

 

 

 

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Pogoń Smętowo 1:3 Pogoń Prabuty
Lisovia Lisewo 1:5 Powiśle Dzierzgoń
Osiczanka Osice 3:4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
KP Starogard Gdański 0:0 GTS Przywidz
AP Malbork 4:1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Olimpia Sztum 2:3 Powiśle Pawlice - Rakowiec

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Pogoń Prabuty - AP Malbork
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Olimpia Sztum
Powiśle Pawlice - Rakowiec - KP Starogard Gdański
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Lisovia Lisewo
Powiśle Dzierzgoń - Osiczanka Osice
GTS Przywidz - Pogoń Smętowo

Ostatnie spotkanie

Osiczanka OsiceŻuławy Nowy Dwór Gdański
Osiczanka Osice 3:4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
2014-10-25, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Zegar