Osiczanka Osice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 30, wczoraj: 87
ogółem: 350 611

statystyki szczegółowe

Kalendarium

14

11-2018

¶roda

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

pi±tek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

Najnowsza galeria

Zakończenie sezonu 2013
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
11  2014-11-09 Powi¶le Dzierzgoń Osiczanka Osice 00:00
11  GTS Przywidz Pogoń Smętowo 17:00
11  Beniaminek 03 Starogard Gdański Lisovia Lisewo 17:00
11  Powi¶le Pawlice-Rakowiec KP Starogard Gdański 17:00
11  Żuławy Nowy Dwór Gdański Olimpia Sztum 17:00
11  Pogoń Prabuty AP Malbork 17:00
10  2014-10-25 Osiczanka Osice 3:4 Żuławy Nowy Dwór Gdański zobacz ›
10  Olimpia Sztum 2:3 Powi¶le Pawlice-Rakowiec zobacz ›
10  AP Malbork 4:1 Beniaminek 03 Starogard Gdański zobacz ›
10  KP Starogard Gdański 0:0 GTS Przywidz zobacz ›
10  Lisovia Lisewo 1:5 Powi¶le Dzierzgoń zobacz ›
10  Pogoń Smętowo 1:3 Pogoń Prabuty zobacz ›
2014-10-18 Powi¶le Pawlice-Rakowiec 0:1 Osiczanka Osice zobacz ›
GTS Przywidz 7:1 Olimpia Sztum zobacz ›
Powi¶le Dzierzgoń 8:0 Beniaminek 03 Starogard Gdański zobacz ›
Pogoń Prabuty 9:0 KP Starogard Gdański zobacz ›
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5:0 Lisovia Lisewo zobacz ›
Pogoń Smętowo 3:4 AP Malbork zobacz ›
2014-10-12 Osiczanka Osice 17:0 GTS Przywidz zobacz ›
Olimpia Sztum 0:2 Pogoń Prabuty zobacz ›
KP Starogard Gdański 1:2 Pogoń Smętowo zobacz ›
AP Malbork 1:3 Powi¶le Dzierzgoń zobacz ›
Lisovia Lisewo 8:2 Powi¶le Pawlice-Rakowiec zobacz ›
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2:6 Żuławy Nowy Dwór Gdański zobacz ›
2014-10-04 Pogoń Prabuty 2:1 Osiczanka Osice zobacz ›
GTS Przywidz 1:12 Lisovia Lisewo zobacz ›
KP Starogard Gdański 10:1 AP Malbork zobacz ›
Powi¶le Pawlice-Rakowiec 5:0 Beniaminek 03 Starogard Gdański zobacz ›
Pogoń Smętowo 4:0 Olimpia Sztum zobacz ›
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1:3 Powi¶le Dzierzgoń zobacz ›
2014-09-28 Osiczanka Osice 7:2 Pogoń Smętowo zobacz ›
AP Malbork 6:1 Żuławy Nowy Dwór Gdański zobacz ›
Powi¶le Dzierzgoń 9:4 Powi¶le Pawlice-Rakowiec zobacz ›
Olimpia Sztum 3:0 KP Starogard Gdański zobacz ›
Lisovia Lisewo 0:3 Pogoń Prabuty zobacz ›
Beniaminek 03 Starogard Gdański 5:2 GTS Przywidz zobacz ›
2014-09-20 KP Starogard Gdański 0:9 Osiczanka Osice zobacz ›
GTS Przywidz 0:11 Powi¶le Dzierzgoń zobacz ›
Pogoń Prabuty 6:1 Beniaminek 03 Starogard Gdański zobacz ›
Olimpia Sztum 0:9 AP Malbork zobacz ›
Powi¶le Pawlice-Rakowiec 2:5 Żuławy Nowy Dwór Gdański zobacz ›
Pogoń Smętowo 1:3 Lisovia Lisewo zobacz ›
2014-09-14 Osiczanka Osice 8:1 Olimpia Sztum zobacz ›
AP Malbork 4:0 Powi¶le Pawlice-Rakowiec zobacz ›
Powi¶le Dzierzgoń 4:2 Pogoń Prabuty zobacz ›
Lisovia Lisewo 8:2 KP Starogard Gdański zobacz ›
Żuławy Nowy Dwór Gdański 11:3 GTS Przywidz zobacz ›
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4:2 Pogoń Smętowo zobacz ›
2014-09-07 Osiczanka Osice 3:0 AP Malbork zobacz ›
GTS Przywidz 3:6 Powi¶le Pawlice-Rakowiec zobacz ›
KP Starogard Gdański 1:3 Beniaminek 03 Starogard Gdański zobacz ›
Olimpia Sztum 0:4 Lisovia Lisewo zobacz ›
Pogoń Prabuty 3:0 Żuławy Nowy Dwór Gdański zobacz ›
Pogoń Smętowo 0:8 Powi¶le Dzierzgoń zobacz ›
2014-08-31 Lisovia Lisewo 1:2 Osiczanka Osice zobacz ›
Powi¶le Dzierzgoń 5:7 KP Starogard Gdański zobacz ›
Żuławy Nowy Dwór Gdański 11:1 Pogoń Smętowo zobacz ›
Powi¶le Pawlice-Rakowiec 1:5 Pogoń Prabuty zobacz ›
Beniaminek 03 Starogard Gdański 12:1 Olimpia Sztum zobacz ›
AP Malbork 13:1 GTS Przywidz zobacz ›
2014-08-24 Osiczanka Osice 7:1 Beniaminek 03 Starogard Gdański zobacz ›
Pogoń Prabuty 2:0 GTS Przywidz zobacz ›
Pogoń Smętowo 4:9 Powi¶le Pawlice-Rakowiec zobacz ›
Olimpia Sztum 2:18 Powi¶le Dzierzgoń zobacz ›
Lisovia Lisewo 2:6 AP Malbork zobacz ›
KP Starogard Gdański 0:7 Żuławy Nowy Dwór Gdański zobacz ›

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Pogoń Smętowo 1:3 Pogoń Prabuty
Lisovia Lisewo 1:5 Powi¶le Dzierzgoń
Osiczanka Osice 3:4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
KP Starogard Gdański 0:0 GTS Przywidz
AP Malbork 4:1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Olimpia Sztum 2:3 Powi¶le Pawlice - Rakowiec

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Pogoń Prabuty - AP Malbork
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Olimpia Sztum
Powi¶le Pawlice - Rakowiec - KP Starogard Gdański
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Lisovia Lisewo
Powi¶le Dzierzgoń - Osiczanka Osice
GTS Przywidz - Pogoń Smętowo

Ostatnie spotkanie

Osiczanka OsiceŻuławy Nowy Dwór Gdański
Osiczanka Osice 3:4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
2014-10-25, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Zegar