Osiczanka Osice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 36, wczoraj: 31
ogółem: 342 755

statystyki szczegółowe

Kalendarium

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

24

08-2018

piątek

25

08-2018

sobota

26

08-2018

niedziela

27

08-2018

pon.

Najnowsza galeria

Zakończenie sezonu 2013
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Aktualności

Koronowo Cup

  • autor: hojrak2001, 2014-02-05 09:23

 
    
TURNIEJ MŁODZIKÓW
8-9 lutego 2014 r.

SYSTEM ROZGRYWEK

⦁    Pierwszy dzień turnieju - faza eliminacyjna  /czas gry 1 x 10’/ :

⦁    odprawa kierowników grupy „A”                  godz. 08:15
⦁    prezentacja zespołów                      godz. 08:25
         
mecz nr 1:    1 A/Victoria Koronowo - 2 A/Chemik Bydgoszcz            08:30
mecz nr 2:    3 A/Gwiazda Bydgoszcz - 4 A/Polonia Bydgoszcz 2001’        08:42
mecz nr 3:    5 A/Victoria Bydgoszcz - 6 A/Włókniarz Toruń            08:55
mecz nr 4:     1 A/Victoria Koronowo - 3 A/Gwiazda Bydgoszcz                               09:07
mecz nr 5:    2 A/Chemik Bydgoszcz - 4 A/Polonia Bydgoszcz 2001’        09:20        
mecz nr 6:    3 A/Gwiazda Bydgoszcz - 6 A/Włókniarz Toruń            09:32
mecz nr 7:    1 A/Victoria Koronowo - 4 A/Polonia Bydgoszcz 2001’        09:45    
mecz nr 8:    2 A/Chemik Bydgoszcz - 3 A/Gwiazda Bydgoszcz            09:57        
mecz nr 9:    4 A/Polonia Bydgoszcz 2001’- 5 A/Victoria Bydgoszcz        10:10
mecz nr 10:    1 A/Victoria Koronowo - 6 A/Włókniarz Toruń                  10:22              
mecz nr 11:    2 A/Chemik Bydgoszcz - 5 A/Victoria Bydgoszcz            10:35    
mecz nr 12:    4 A/Polonia Bydgoszcz 2001’- 6 A/Włókniarz Toruń            10:47 mecz nr 600      
mecz nr 13:    3 A/Gwiazda Bydgoszcz - 5 A/Victoria Bydgoszcz             11:00
mecz nr 14:     2 A/Chemik Bydgoszcz - 6 A/Włókniarz Toruń            11:12
mecz nr 15:     1 A/Victoria Koronowo - 5 A/Victoria Bydgoszcz            11:25

⦁    odprawa kierowników grupy „B”                  godz. 11:30
⦁    prezentacja zespołów                      godz. 11:40

mecz nr 16:     1 B/Poltrans Trzemeszno - 2 B/GKS Kowale                11:45
mecz nr 17:    3 B/Gryf Tczew - 4 B/Osiczanka Osice                11:57
mecz nr 18:     5 B/Polonia Bydgoszcz 2002’ - 6 B/Stal Grudziądz            12:10
mecz nr 19:     1 B/Poltrans Trzemeszno - 3 B/Gryf Tczew                12:22
mecz nr 20:     2 B/GKS Kowale - 4 B/Osiczanka Osice                12:35
mecz nr 21:     3 B/Gryf Tczew - 6 B/Stal Grudziądz                    12:47
mecz nr 22:     1 B/Poltrans Trzemeszno - 4 B/Osiczanka Osice            13:00
mecz nr 23:     2 B/GKS Kowale - 3 B/Gryf Tczew                    13:12
mecz nr 24:     4 B/Osiczanka Osice - 5 B/Polonia Bydgoszcz 2002’            13:25
mecz nr 25:     1 B/Poltrans Trzemeszno - 6 B/Stal Grudziądz            13:37    
mecz nr 26:     2 B/GKS Kowale - 5 B/Polonia Bydgoszcz 2002’            13:50    
mecz nr 27:     4 B/Osiczanka Osice - 6 B/Stal Grudziądz                14:02
mecz nr 28:     3 B/Gryf Tczew - 5 B/Polonia Bydgoszcz 2002’            14:15
mecz nr 29:     2 B/GKS Kowale - 6 B/Stal Grudziądz                    14:27
mecz nr 30:     1 B/Poltrans Trzemeszno - 5 B/Polonia Bydgoszcz 2002’        14:40

⦁    odprawa kierowników grupy „C”                  godz. 14:40
⦁    prezentacja zespołów                      godz. 14:55

mecz nr 31:     1 C/GOSiR l professional Luzino - 2 C/Mieszko Gniezno        15:00
mecz nr 32:     3 C/Sparta Gdańsk - 4 C/ Unia Wąbrzeźno                15:12
mecz nr 33:     5 C/Victoria Niemcz - 6 C/KKP Bydgoszcz                15:25
mecz nr 34:     1 C/GOSiR l professional Luzino - 3 C/Sparta Gdańsk        15:37
mecz nr 35:     2 C/Mieszko Gniezno - 4 C/ Unia Wąbrzeźno            15:50
mecz nr 36:     3 C/Sparta Gdańsk - 6 C/KKP Bydgoszcz                16:02
mecz nr 37:    1 C/GOSiR l professional Luzino - 4 C/ Unia Wąbrzeźno        16:15
mecz nr 38:    2 C/Mieszko Gniezno - 3 C/Sparta Gdańsk                16:27    
mecz nr 39:    4 C/ Unia Wąbrzeźno - 5 C/Victoria Niemcz                16:40    
mecz nr 40:    1 C/GOSiR l professional Luzino - 6 C/KKP Bydgoszcz        16:52        
mecz nr 41:    2 C/Mieszko Gniezno - 5 C/Victoria Niemcz                17:05     
mecz nr 42:    4 C/ Unia Wąbrzeźno - 6 C/KKP Bydgoszcz                17:17
mecz nr 43:    3 C/Sparta Gdańsk - 5 C/Victoria Niemcz                17:30
mecz nr 44:     2 C/Mieszko Gniezno - 6 C/KKP Bydgoszcz                17:42
mecz nr 45:    1 C/GOSiR l professional Luzino - 5 C/Victoria Niemcz        17:55

⦁    KONIEC FAZY ELIMINACYJNEJ                        18:05      
    
Drugi dzień turnieju - faza finałowa  /czas gry 1 x 10’/:
⦁    Zespoły, które zajęły V i VI lokaty w grupie grają o miejsca XIII - XVIII
w tabeli końcowej uwzględnione zostaną wyniki z fazy eliminacyjnej /5A-6A, 5B-6B, 5C-6C/

mecz nr 46: 6 A  ……………………………………………………………….. -   ………………………………………………………………..  6 B     08:30                   
mecz nr 47: 5 A  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  5 B     08:42    
mecz nr 48: 6 A  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  6 C     08:55
mecz nr 49: 5 A  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  5 C     09:07
mecz nr 50: 6 B  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  6 C     09:20         
mecz nr 51: 5 B  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  5 C     09:32
mecz nr 52: 5 A  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  6 C     09:45
mecz nr 53: 6 A  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  5 B     09:57  
mecz nr 54: 5 A  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  6 B    10:10
mecz nr 55: 6 A  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  5 C    10:22        
mecz nr 56: 5 B  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  6 C    10:35              
mecz nr 57: 6 B  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  5 C     10:47        
⦁    PODSUMOWANIE TURNIEJU DLA ZESPOŁÓW Z MIEJSC XIII - XVIII     11:00
POKAZ FREESTYLE /MISTRZ ŚWIATA - PAWEŁ SKÓRA
⦁    Zespoły, które zajęły III i IV lokaty w grupie grają o miejsca VII - XII
w tabeli końcowej uwzględnione zostaną wyniki z fazy eliminacyjnej /3A-4A, 3B-4B, 3C-4C/

mecz nr 58: 4 A  ……………………………………………………………….. -   ………………………………………………………………..  4 B     11:30                   
mecz nr 59: 3 A  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  3 B     11:42    
mecz nr 60: 4 A  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  4 C     11:55
mecz nr 61: 3 A  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  3 C     12:07
mecz nr 62: 4 B  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  4 C     12:20         
mecz nr 63: 3 B  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  3 C     12:32
mecz nr 64: 3 A  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  4 C     12:45
mecz nr 65: 4 A  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  3 B     12:57  
mecz nr 66: 3 A  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  4 B    13:10
mecz nr 67: 4 A  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  3 C    13:22        
mecz nr 68: 3 B  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  4 C    13:35              
mecz nr 69: 4 B  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  3 C    13:47        
⦁    PODSUMOWANIE TURNIEJU DLA ZESPOŁÓW Z MIEJSC VII - XII                 14:00
POKAZ FREESTYLE /MISTRZ ŚWIATA - PAWEŁ SKÓRA

⦁    Zespoły, które zajęły I i II lokaty w grupie grają o miejsca I - VI
w tabeli końcowej uwzględnione zostaną wyniki z fazy eliminacyjnej /1A-2A, 1B-2B, 1C-2C/

mecz nr 70: 2 A  ……………………………………………………………….. -   ………………………………………………………………..  2 B     14:30                   
mecz nr 71: 1 A  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  1 B     14:42    
mecz nr 72: 2 A  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  2 C     14:55
mecz nr 73: 1 A  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  1 C     15:07
mecz nr 74: 2 B  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  2 C     15:20         
mecz nr 75: 1 B  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  1 C     15:32
mecz nr 76: 1 A  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  2 C     15:45
mecz nr 77: 2 A  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  1 B     15:57  
mecz nr 78: 1 A  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  2 B    16:10
mecz nr 79: 2 A  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  1 C    16:22        
mecz nr 80: 1 B  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  2 C    16:35              
mecz nr 81: 2 B  ………………………………………………………………..  -  ………………………………………………………………..  1 C    16:47        
⦁    PODSUMOWANIE TURNIEJU DLA ZESPOŁÓW Z MIEJSC I - VI                 17:00
⦁    ZAKOŃCZENIE TURNIEJU                            17:30


 

Pełen regulamin dostępny na: http://koronowocup.pl/tournaments/koronowocup/index/id/regulamin.html


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [497]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Pogoń Smętowo 1:3 Pogoń Prabuty
Lisovia Lisewo 1:5 Powiśle Dzierzgoń
Osiczanka Osice 3:4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
KP Starogard Gdański 0:0 GTS Przywidz
AP Malbork 4:1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Olimpia Sztum 2:3 Powiśle Pawlice - Rakowiec

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Pogoń Prabuty - AP Malbork
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Olimpia Sztum
Powiśle Pawlice - Rakowiec - KP Starogard Gdański
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Lisovia Lisewo
Powiśle Dzierzgoń - Osiczanka Osice
GTS Przywidz - Pogoń Smętowo

Ostatnie spotkanie

Osiczanka OsiceŻuławy Nowy Dwór Gdański
Osiczanka Osice 3:4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
2014-10-25, 15:00:00
     
oceny zawodników »

Zegar